logo

پیام نیازمند؛ از رکورد شکنی‌ها تا انتقال به لیگ پرتغال

دوران حضور درخشان دروازبان ملی‌پوش سپاهان در این تیم به پایان رسید و این دروازبان به زودی راهی لیگ پرتغال خواهد شد.

به گزارش ایسنا، سپاهان در آخرین دیدار خود در ورزشگاه نقش جهان توانست ذوب‌آهن را در داربی اصفهان شکست دهد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند و کسب عنوان قهرمانی به هفته آخر کشیده شود. احساسی ترین صحنه این بازی در پایان آن رقم خورد؛ جایی که نیازمند دروازبان سپاهانی‌ها به سبک آندرس اینیستا وسط چمن ورزشگاه نقش جهان با این ورزشگاه عکس گرفت تا به این شکل با ورزشگاه نقش جهان خداحافظی کند.

پیام نیازمند با بسته نگه داشتن دروازه‌اش در این دیدار تعداد کلین شیت‌های خود را به عدد ۱۴ رساند تا در فاصله یک هفته مانده به پایان لیگ پس از حامد لک بهترین دروازبان‌ لیگ برتر نامیده شود. نیازمند رکوردهای زیادی را در چهار فصل حضور خود در سپاهان به ثبت رسانده است و از حیث کلین شیت، او پیش از پایان لیگ با ۴۶ کلین شیت رکورددار بیشترین کلین شیت تاریخ سپاهان شده است.

رکورد دیگر دروازبان ۲۶ ساله سپاهان بیشترین تعداد بازی‌های متوالی در ترکیب یک تیم است. او در تمام بازی‌های لیگ بیستم در دروازه سپاهان حضور داشته و با ۹۸ بازی پیاپی در طول فصل‌های اخیر حضورش در این تیم، با اختلاف نسبت به مهدی رحمتی این رکورد را نیز در اختیار گرفت.

درخشش نیازمند در لیگ هیجدهم و نوزدهم نام او را بر سر زبان‌ها انداخت. او پس از گلی که در دقیقه ۴ در هفته بیست‌و ‌نهم لیگ هیجدهم در مقابل پدیده دریافت کرده بود، موفق شد تا دقیقه ۴۵ هفته نهم لیگ نوزدهم برابر پارس جنوبی دروازه خود را بسته نگه دارد و با ثبت رکورد ۹۴۰ دقیقه گل ‌نخوردن متوالی با عبور احمدرضا عابدزاده، ناصر حجازی، بهرام مودت، آرمناک پطروسیان، علیرضا بیرانوند و حسین حسینی رکوردار گل‌نخوردن در لیگ فوتبال مردان ایران شود.

حالا نیازمند تنها یک بازی دیگر در ترکیب سپاهان حضور خواهد داشت و پس از این بازی چمدان خود را برای یک ماجراجویی دیگر می‌بندد. او در لیگ برتر از نیمکت نشینی در پیکان شروع کرد و در ادامه به سپاهان منتقل شد و با درخشش قابل توجه‌اش جای ثابتی درون دروازه سپاهان پیدا کرد. نیازمند فصل آینده لباس تیم پورتیموننزه پرتغال را به تن خواهد کرد تا رویایش را در لیگ پرتغال دنبال کند. باید دید نیازمندباز هم می‌تواند رکورد شکنی کند یا خیر.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *