logo

ربیعی: قرار بود دنبال ماندن در لیگ باشیم اما حالا رتبه تک‌رقمی داریم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید یک برنامه ۵ ساله را در ۲ سال به سرانجام رسانده‌اند.

به گزارش ایسنا، محمد ربیعی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در نشست خبری بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر ذوب‌آهن بیان کرد: از اینکه حداقل ما فوتبال پاک را انجام دادیم خوشحالم. برای این بازی ۶ بازیکن‌مان را نداشتیم ولی با جسارت و برنامه‌ریزی و تلاش به پیروزی ارزشمندی دست پیدا کردیم. از یک بابت دیگر هم خوشحالم. طبق برنامه‌ریزی‌هایی که با تیم مس رفسنجان داشتیم قرار بود یک پروژه سه ساله طی شود تا این تیم به لیگ برتر صعود کند. خوشحالیم که آن پروژه سه ساله را در یک سال و با قهرمانی انجام دادیم. برنامه ما در لیگ در سال اول تثبیت بود و در سال دوم کسب رتبه تک رقمی. خوشحالیم که برنامه سال آینده‌مان را همین امسال محقق کنیم. ما یک برنامه پنج ساله را در دو سال به سرانجام رساندیم. 

او ادامه داد: از تمامی کسانی که ما را در این مسیر همراهی کردند قدردانی می‌کنم. به کل مجموعه تیم خسته نباشید و خداقوت می‌گویم. این برای شهری مثل رفسنجان دستاورد بزرگی است. مس شایستگی گرفتن لقب پدیده را دارد. در مقطعی از فصل چهار باخت متوالی داشتیم و عده‌ای ناامید شدند. از مدیریت تشکر می‌کنم که آن مرحله را مدبرانه رد کردیم و در چهار بازی آخرمان هشت امتیاز کسب کردیم و تیم را به فضای بهتری بردیم. به تیم ذوب‌آهن هم خسته نباشید می‌گویم. این فصل برای ما تمام شد و من سعی می‌کنم که پروژه فصل آینده را خیلی سریع شروع کنم. 

ربیعی در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن مستحق قرار گرفتن در رده چهاردهم جدول بود یا خیر هم اظهار کرد: من پاسخ‌گوی خوبی برای این سوال نیستم. افرادی باید به این سوال پاسخ بدهند که از اول فصل در کنار این تیم بوده‌اند و شرایط را می‌دانند. این مجموعه بسیار وزین و باسابقه درخشان است و نایب قهرمان آسیا هم شده است. مجتبی حسینی هم مربی بسیار بادانشی است. در لیگ فرازونشیب وجود دارد. ذوب‌آهن فعلا در لیگ باقی مانده است. ارکان باشگاه بهتر می‌توانند تحلیل کنند. در بازی امروز نه ما موقعیت‌های زیادی درست کردیم و نه ذوب‌آهن. به حریف جز ضربات ایستگاهی هیچ موقعیتی ندادیم. ذوب‌آهن بیشتر از ما مالک توپ بود ولی دفاع تیمی ما خوب بود و درست هم به گل رسیدیم. امیدوارم در سال‌های آینده شاهد وضعیت بهتری برای این تیم باشیم چون ذوب‌آهن باشگاه بزرگی است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *