logo

خرمگاه: بازی با سایپا، سخت‌ترین بازی لیگ‌مان است

مربی آلومینیوم اراک می‌گوید که سخت‌ترین بازی لیگ‌شان مقابل سایپا خواهد بود.

به گزارش ایسنا، محمد خرمگاه، مربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل محرومیت علی‌رضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با سایپا حضور پیدا کرد. او در این نشست خبری اظهار کرد: به نظرم بازی با سایپا سخت‌ترین بازی لیگ‌مان است چرا که سایپا شرایط سختی را دارد و برای نیفتادن می‌جنگند. ما اعتقاد داریم که با توجه به بازیکنانی که سایپا در اختیار دارد، جایگاهش اینجای جدول نیست. در نهایت این بازی تمرکز ۱۰۰ درصدی می‌طلبد و امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی در این بازی کسب کنیم.

او درباره تزلزل آلومینیوم در بازی‌های گذشته توضیح داد: باید واقع‌بین باشیم. تیم آلومینیوم تازه به لیگ برتر آمده و تیم تازه لیگ برتری شرایط نابسامانی در لیگ خواهد داشت. ما شرایط گل‌گهر در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر را دیدیم که برای ماندن جنگید. ما خدا را شکر می‌کنیم که شرایط باثباتی داشتیم و اگر در بازی‌های گذشته تمرکزمان را حفظ می‌کردیم، شرایط بهتری داشتیم. اگر در دو بازی پایانی تمرکز کافی داشته باشیم می‌توانیم لیگ را به خوبی تمام کنیم.

مربی آلومینیوم در واکنش به آمار گل‌زنی ضعیف سایپا در لیگ گفت: من می‌توانم بگویم که فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. اتفاقا نفراتی از سایپا که آنالیز کردیم نشان می‌دهد که سایپا نفرات خوبی دارد و هیچ نگاهی به آمار ضعیف این تیم در گل‌زنی نمی‌کنیم.

خرمگاه درباره اتفاقات بازی گذشته‌شان مقابل تراکتور بیان کرد: من فکر می‌کنم منصوریان راجع به این موضوع صحبت کند بهتر است. من به عنوان کسی که احترام گذاشتن به پیشکسوت را یاد گرفته‌ام، باید بتوانم به شاگردانم یاد بدهم که پیشکسوت‌مان احترام بگذاریم. ما در بازی گذشته با این که به تراکتور باختیم اما به آقای آذرنیا و کریمی احترام گذاشتیم و به آن‌ها تبریک گفتیم.

او در پایان درباره غایبان تیمش اظهار کرد: معین عباسیان، سعید باقرپسند، طاهر جهانبخش، رامتین سلیمان‌زاده را نداریم و مصدوم هستند. منتظر دو بازیکن دیگر هم هستیم که بازی برسند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *