logo

توضیحات معاون حقوقی پرسپولیس درباره طلب‌های این باشگاه از اسپانسرها

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس می‌گوید: این باشگاه پیگیر اختلاف حساب با اسپانسرهای گذشته است.

ایمان حسین‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین پرونده‌های حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: پرونده‌های ما آنقدر زیاد است که ما همیشه در مقام پاسخگویی هستیم. در ماه‌های اخیر هم پرونده‌های انضباطی یا با شکایت ما و یا با شکایت افراد دیگر شکل می‌گیرد اما درباره برخی پرونده‌ها که به مسائل مالی و باشگاه بر می‌گردد ما ادعای طلب از آن‌ها (اسپانسرها) را داریم و آن‌ها هم می‌گویند که از ما طلبکار هستند. مذاکراتی انجام شده و در برخی موارد پرونده‌ها به کارشناس ارجاع داده شده است اما هنوز اتفاقی درباره این پرونده‌ها رخ نداده است.

او افزود: از زمانی که به باشگاه آمدیم معاونت حقوقی باشگاه را متحول کردیم. قبلا شاید کسانی در معاونت حقوقی فعالیت می‌کردند که پرونده‌ها را با جدیت دنبال نمی‌کردند و یا توانایی لازم را نداشتند اما الان قضات به کرار می‌گویند که وکلای باشگاه پیگیر پرونده‌ها هستند. البته همان‌طور که گفتم پرونده‌های حقوقی ما بسیار زیاد است. در همین آخرین پرونده که مربوط به آقای حامد لک بود از نظر ما ظاهر پرونده مشکوک است. چرا که برنامه‌ریزی انجام شده بود تا آقای لک واکنش نشان دهد و به همین خاطر ما شکایتی را علیه هیات فوتبال آذربایجان شرقی و باشگاه ماشین سازی و توپ جمع کنی که در آن‌جا حضور داشت و فیلمبرداری که فیلم را ضبط کرده است انجام دادیم.

حسین‌پور با بیان این که برخی از موارد و پرونده‌ها در باشگاه پرسپولیس برای پیگیری نیاز به یک تیم دارد که الان در باشگاه پرسپولیس ما این تیم را در اختیار داریم، اظهار کرد: رسیدگی ما به پرونده‌ها به صورت عمیق انجام می‌شود و این گونه نیست که با یک استعلام درباره پرونده‌ای نظر بدهیم. تا وقتی که اسناد را به صورت دقیق بررسی نکنیم نظر نمی‌دهیم و در پرونده‌هایی که شکایت انجام شده دفاعیه‌های قوی را ارائه می‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تا به‌حال پرونده اختلاف حساب باشگاه با اسپانسرهای گذشته به نتیجه نرسیده است؟ گفت: در برخی از این پرونده‌ها ما مذاکرات جدی انجام دادیم و موارد اختلافی را مشخص کردیم و به کارشناس ارجاع دادیم تا درباره پرونده نظر بدهد. چون اسناد در باشگاه به صورت کامل وجود ندارد پیگیری مطالبات به سختی انجام می‌شود. ما در دفاع قوی‌تریم چون بر اساس اسنادی که ارائه می‌شود دفاع می‌کنیم اما وقتی می‌خواهیم شکایت کنیم جمع کردن اسناد کار بسیار سختی است. همان‌طور که گفتم از زمان حضورمان سعی کردیم پرونده‌های مختلف را در باشگاه سر و سامان بدهیم و مشخص کنیم کدام اسناد مربوط به کدام پرونده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.