logo

طبخ و توزیع ۳ میلیون پرس غذا در طرح احسان غدیر توسط ستاد اجرایی فرمان امام

طبخ و توزیع ۳ میلیون پرس غذا در طرح احسان غدیر توسط ستاد اجرایی فرمان امام
عکس تزئینی است

با توجه به اهمیت اطعام در روز عید غدیر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری هیئت‌ها و گروه‌های مذهبی و مردمی سراسر کشور در قالب پویش احسان غدیر اقدام به طبخ و توزیع ۳ میلیون پرس غذا در این ایام خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، سعید سلیمانی، مدیرعامل بنیاد احسان با اعلام این خبر گفت: در روزهای منتهی به عید سعید غدیر و در همکاری و مشارکت با گروه‌های مذهبی و هیئت‌ها در سراسر کشور ۳ میلیون پرس غذا طبخ و توزیع خواهد شد.
سلیمانی افزود: طرح احسان غدیر با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال و اهدای بسته‌های پروتئینی توسط بنیاد احسان آغاز شد و با مشارکتی که از طرف گروه‌های مردمی اتفاق افتاد این کار در سراسر کشور رقم خواهد خورد.

مدیرعامل بنیاد احسان در توضیح گروه‌های همکار این طرح گفت: در طرح‌های مشارکتی، بنیاد با اعتماد به گروه‌های مردمی پویش‌هایش را اجرا می‌کند و در پویش احسان غدیر هم ۱۲۰۰ هیئت مذهبی و گروه مردمی مشارکت کردند.
سلیمانی در ادامه افزود: طبخ غذای گرم از جمله خدمات بنیاد احسان در بحران‌هایی مثل سیل و زلزله و برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر است.
بنا بر اعلام روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان امام، لازم به ذکر است که در عید غدیر سال گذشته نیز بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در طرح به وقت احسان به طبخ غذا و اطعام در این عید اقدام کرده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *