logo

جهش تحصیلی را توصیه نمی‌کنیم

ایسنا/خوزستان رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با بیان اینکه جهش تحصیلی را به هیچ عنوان به دانش‌آموزان توصیه نمی‌کنیم، گفت: با توجه به اینکه آموزش به صورت مجازی است، توصیه نمی‌شود که والدین برای جهش تحصیلی فرزندان خود اقدام کنند، چراکه بدون شک تحصیل در دو پایه به صورت همزمان باعث وارد شدن فشار به دانش‌آموز می‌شود.

علی ممبینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال گذشته با وجود اینکه آموزش مجازی بود، استقبال بسیار خوبی از جهش تحصیلی شده بود و امسال نیز پیش‌بینی می‌شود حدود ۷۰۰ دانش‌آموز در استان خوزستان برای جهش تحصیلی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه جهش تحصیلی را به هیچ عنوان به دانش‌آموزان توصیه نمی‌کنیم، افزود: با توجه به اینکه آموزش به صورت مجازی است، توصیه نمی‌شود که والدین برای جهش تحصیلی فرزندان خود اقدام کنند چراکه بدون شک تحصیل دو پایه در یک سال باعث وارد شدن فشار به دانش‌آموز می‌شود.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی خوزستان با تاکید بر طی کردن روال عادی آموزش، تصریح کرد: توصیه می‌شود که دانش‌آموزان روال عادی گذراندن پایه‌های تحصیلی را طی کنند.

ممبینی در پایان گفت: البته برخی از دانش‌آموزان شرایط خاص و استثنایی دارند که می‌توانند از پس گذراندن دو پایه تحصیلی در یک سال بر بیایند که در این صورت مشکلی ایجاد نمی‌شود.  

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *