logo

رضازاده: به جای تعطیل کردن بازار به تامین اعتبار برای پوشش واکسن سراسری توجه کنید

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از وزیر بهداشت خواست به جای تعطیل نمودن بازار برای مقابله با کرونا در جهت تامین اعتبار برای واکسیناسیون سراسری اقدام کند.

به گزارش ایسنا، یعقوب رضازاده در جلسه علنی امروز مجلس ابتدا به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اجرای هرچه سریعتر لایحه رتبه بندی معلمین و  تعیین تکلیف استخدام نهضتی‌ها و مربیان قبل از سال ۱۳۹۲ و پس از آن تذکر داد و به وزیر دفاع گفت: باید نسبت به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح اقدام فوری کند.

نماینده مردم سلماس در مجلس در ادامه خطاب به وزیر نیرو بیان کرد: خاموشی ها و قطعی برق شهرستان های مرزی موجب تعطیلی کارخانجات، قطع آب مناطق و افزایش تصادفات و جرائم شده است، همچنین وزیر صمت باید در خصوص افزایش قیمت و کمبود سیمان، آهن و نان و مواد غذایی تدبیری بیندیشد، این کشور متعلق به همه مردم است و به عده‌ای خاص تعلق ندارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تذکری به وزیر بهداشت گفت: وزیر بهداشت و درمان توجه کند با تعطیلی مغازه‌ها و پاساژها و جرائم سنگین راهور در جاده‌ها نمی‌توان با کرونا مقابله کرد، بلکه باید پول و اعتبار از صندوق توسعه ملی و سایر منابع بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام در خصوص پوشش واکسن سراسری مردم اختصاص پیدا کند.

رضازاده در پایان خطاب به رییس جمهور عنوان کرد: سازمان برنامه و بودجه پس از گذشت ۵ ماه از تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ هنوز منابعی را به استان‌ها اختصاص نداده است در حالی که از نظر منابع نفتی و منابع گازی بالاترین رتبه جهان را داریم اما هنوز متاسفانه قیر برای آسفالت راه‌های روستایی واگذار نشده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *