logo

دندانپزشکان نیکوکار به ندامتگاه تهران بزرگ رفتند

مدیرکل زندان های استان تهران گفت: در روزهای تعطیلی اخیر و بازدید سرزده رییس سازمان زندان ها، دندانپزشکان نیکوکار گروه رهروان حضرت مهدی(عج) با حضور در ندامتگاه تهران بزرگ، تعدادی از مددجویان را تحت درمان قرار دادند.

به گزارش ایسنا، سیدحشمت الله حیات الغیب ضمن بیان این مطلب اظهار کرد:  تمام مددجویان بدون هیچگونه تبعیض از امکانات بهداشتی و درمانی در زندان ها بهره مند هستند و هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنند.

مدیرکل زندان های استان تهران ادامه داد: در ماه های سخت مبارزه با ویروس کرونا، کادر درمان زندان ها ایثارگرانه در این سنگر مبارزه می کند تا حافظ سلامتی مددجویان و کارکنان باشد.

وی تصریح کرد: مددجو حق دارد از حقوق شهروندی خود طی دوران حبس برخوردار باشد و برای تحقق این امر، پزشکان متخصص و عمومی و نیز پرستاران شاغل در ادارات و واحدهای بهداشت و درمان تمام همت خود را به کار گرفته اند.

وی افزود: با برنامه های تحولی سازمان زندان ها، پزشکان نیکوکار نیز در قالب گروه های جهادی به کمک این عزیزان آمده و خدمات درمانی رایگان به زندانیان ارائه می نمایند.

حیات الغیب همچنین گفت: در روزهای تعطیلی اخیر، دندانپزشکان نیکوکار گروه رهروان مهدی(عج) با حضور در ندامتگاه تهران بزرگ، ۳۵۴ نفر از مددجویان را تحت درمان قرار دادند.

وی با تقدیر از این اقدام انساندوستانه گفت: از این تعداد که تحت درمان های مختلف توسط دندانپزشکان قرار گرفته اند، ۲۰۰ مورد جراحی و ترمیم نیز انجام شده است.

گفتنی است محمدمهدی حاج محمدی رییس سازمان زندان ها نیز که به صورت سرزده از ندامتگاه تهران بزرگ بازدید می کرد، با تعدادی از دندانپزشکان و مددجویان تحت درمان در این طرح دیدار و گفتگو کرد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *