logo

استاد هاروارد که پس از محکوم کردن جنایات آمریکا شکنجه شد

استاد هاروارد که پس از محکوم کردن جنایات آمریکا شکنجه شد

ایسنا/قم استاد سابق دانشگاه هاروارد آمریکا به روایت شکنجه آمریکایی ها پس از افشاگری جنایت این کشور پرداخت.

اسکات جان ویتکوویچ امشب در سومین کنفرانس بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری، که در قم برگزار شد، عنوان کرد: من استاد سابق هاروارد و یک زندانی دینی در آمریکا هستم؛ زیرا دین اسلام را پذیرفتم و جنایت‌های امریکا را محکوم کردم به همین علت بازداشت و شکنجه شدم.
وی ادامه داد: این سؤال مطرح می‌شود که آیا معاهده حقوق بشری وجود دارد که آمریکا نقض نکرده باشد؟ من هم می‌گویم خیر؛ زیرا امریکا زیرساخت خود را بر نسل کشی بومی ها بنا کرده است و به این کارهای زشت خود ادامه خواهد داد و این شر دامن خود آنها را خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه قساوت‌ها و جنایت‌ها سازمان‌های بین‌المللی در کمک کردن و نسل‌کشی در فلسطین را شاهد هستیم، افزود: مسئولین ایران و شیعیان که رهرو امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند بدانند بدون تأخیر به کمک کسانی به شتایند که مورد ظلم واقع‌شده‌اند.
وی اظهار کرد: یکی از راه این است که ایران به‌عنوان یک قدرت بزرگ و ملت مستقل پناهندگی سیاسی به کسانیکه توسط آمریکا مورد ظلم واقع شده اند بدهد و امنیت آن‌ها را تضمین کند و از استعداد های آنها استفاده کند، قطعاً این کار به سقوط آمریکا سرعت می‌دهد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *