logo

خدمت رسانی ۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه به هموطنان

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه دشمنان با تمام‌ توان‌ مقابل انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، گفت: باید با تفکر انقلابی و به عنوان سرباز انقلابی مانع اجرای نقشه‌های دشمنان شویم.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در آیین بهره برداری از ساختمان اورژانس، رادیولوژی و آزمایشگاه سپهبد شهید سلیمانی بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی در چالوس با تاکید بر اینکه باید همواره انقلابی فکر و عمل کنیم گفت: تلاش برای رفع مشکلات مردم و خدمت صادقانه باید در اولویت باشد و تمام خدمات و تلاش ما نیز در این راستا خواهد بود.

سردار تنگسیری افزود: به فرموده مقام‌معظم رهبری چالوس قدمگاه بیش از ۲۱ هزار شهید گیلان و مازندران بوده و توسعه و ارتقای وضعیت سلامت آن، کوچک‌ترین خدمت ما به این سرزمین  است.

وی در ادامه تصریح کرد: ارتقا و توسعه مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه یکی از اهداف این نیرو در راستای خدمت رسانی به مردم بوده است؛ ما به نوکری مردم افتخار می‌کنیم و از کادر درمان در جهت خدمت صادقانه به مردم‌تشکر و قدردانی می‌کنیم.

دریادار تنگسیری با بیان اینکه ۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در حال خدمت به مردم‌هستند یادآور شد: در نیروی دریایی سپاه در حوزه درمان اقدامات بسیار بزرگی از سوی فرمانده بهداری این نیرو انجام شده است و شاهد خدمات مطلوب حوزه درمان در استان‌های مختلف به مردم هستیم .

وی گفت: از ۱۵ مرکز درمانی این نیرو ۶ مرکز بیمارستانی هستند که با تمام امکانات و تجهیزات در حال خدمت به مردم‌هستند و تجهیز و توسعه این مراکز در دستور کار قرار دارد.

دریادار تنگسیری گفت: دشمنان با تمام‌توان‌مقابل انقلاب اسلامی ایستاده‌اند که باید با تفکر انقلابی و به عنوان سرباز انقلابی مانع اجرای نقشه‌های دشمنان باشیم.

وی ادامه داد: در مقطعی که مردم با مشکلات اقتصادی روبرو هستند نباید بگذاریم در حوزه درمان هم‌مشکل داشته باشند و باید سطح خدمات خود را بالا ببریم.

دریادار تنگسیری خاطرنشان کرد: در مبارزه با ویروس کرونا تمام بیمارستان های نیرو به خدمت رسانی به بیماران کرونایی مشغول هستند و چند بیمارستان صحرایی نیز بنا کردیم و تا آخرین روز مبارزه با ویروس منحوس کرونا در کنار مردم هستیم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.